Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Tschechische Rep. (CZE)

Flag CZE
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1O pohár starosty města Nymburk, 8.ročník 29 Minuten
2FIDE Open Šachové univerzity QCC ČB 2022 58 Minuten
3TEPLICE OPEN 2022 / International Chess Tournament (Regional Chess Championship) 1 Std. 31 Min.
4Open FIDE pri MCR do 2200 R www.republika.sachyusti.cz 19.-22.5., 1.cena 7tis Kč 2 Std. 2 Min.
5Holešovice chess tournament pokrocili 2 Std. 3 Min.
6Holešovice chess tournament zacatecnici 2 Std. 3 Min.
7Holešovice chess tournament - experti 2 Std. 4 Min.
8Přebor mládeže Valtice 3 Std. 18 Min.
9Krajský přebor družstev ŠSLK v rapid šachu 2022 5 Std. 37 Min.
10Krajský přebor mládeže-rapid-starší KŠSV 2022 6 Std.
11Krajský přebor mládeže-rapid-mladší KŠSV 2022 6 Std. 1 Min.
12Turnaj špuntů 2022, kategorie 6. - 9. třída 13 Std. 10 Min.
13Praha - 5. Memoriál Věry Menčíkové - otevřený Přebor Prahy 05.06.2022 (Grand Prix ČR v rapid šachu) 13 Std. 51 Min.
14Memoriál Jiřího Zajíce - Valašské Meziříčí 22.5.2022 13 Std. 56 Min.
15FIDE Open České Budějovice 2022 15 Std. 4 Min.
16TEPLICE CHESS SPRING 2022 15 Std. 27 Min.
17Mistrovství ČR mužů Ústí n.L. 2022 15 Std. 30 Min.
18Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2022 skupina 2.A 17 Std. 5 Min.
19Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2022 skupina 2.B 17 Std. 10 Min.
20Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2022 skupina 1.A 17 Std. 11 Min.
21O pohár města Klatov A 18 Std. 56 Min.
22Zlosin open - Otevřený KPOK v rapid šachu 21 Std. 37 Min.
23KS PŠS 2021-2022 plus A 1 Tage
24Memoriál ing. Josefa Vozáka 18. ročník 1 Tage 1 Std.
25Memoriál ing. Josefa Vozáka Doprovodný bleskový turnaj 1 Tage 1 Std.
26Boskovický soudek 2022 1 Tage 3 Std.
27OP mládeže v rapid šachu - GP 2021-22 - 3. turnaj - Dolní Benešov 1 Tage 15 Std.
28Kobyliský koník 2021-2022 5. turnaj kategorie A+B 1 Tage 17 Std.
29Kobyliský koník 2021-2022 5. turnaj kategorie C 1 Tage 17 Std.
30ŠSPK - Krajský přebor seniorů 2022 - finále 1 Tage 17 Std.
31ŠSPK - Krajský přebor seniorů 2022 - kvalifikace 1 Tage 18 Std.
32Krajský přebor mládeže ŠSLK v šachu 2022 - HD16 1 Tage 20 Std.
33Krajský přebor mládeže ŠSLK v šachu 2022 - HD14 1 Tage 20 Std.
34Krajský přebor mládeže ŠSLK v šachu 2022 - HD12 1 Tage 20 Std.
35Krajský přebor mládeže ŠSLK v šachu 2022 - HD10 1 Tage 20 Std.
36O přeborníka SK DDM Slaný v rapid šachu 2022 1 Tage 20 Std.
37Krajský přebor mládeže JŠS N.Hrady H 16 1 Tage 20 Std.
38Krajský přebor mládeže JŠS N.Hrady D 14 1 Tage 21 Std.
39Krajský přebor mládeže JŠS N.Hrady H 12 1 Tage 21 Std.
40Krajský přebor mládeže JŠS N.Hrady H 14 1 Tage 21 Std.
41Kobyliský koník 2021-2022 5. turnaj 2 Tage
42Kvalifikační turnaj na Extraligu 2 Tage 13 Std.
43ŠSPK - KP mládeže v rapidu Ampér 6 starší 2 Tage 15 Std.
44ŠSPK - KP mládeže v rapidu Ampér 6 mladší 2 Tage 16 Std.
45Holešovice chess tournament - seznam účastníků 2 Tage 16 Std.
46Krajský přebor družstev v bleskovém šachu Vysočina 2 Tage 17 Std.
47Mistrovství ČR žen v rapid šachu 2022 2 Tage 19 Std.
48Českotřebovský rapid 2022 2 Tage 19 Std.
49Pohár 1. VASTO - Karolinka 14.5.2022 - turnaj A (už to celkem umí) 2 Tage 19 Std.
50Pohár 1. VASTO - Karolinka 14.5.2022 - turnaj B (už to trochu hrají) 2 Tage 19 Std.
Werbung