Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Tschechische Rep. (CZE)

Flag CZE
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1TEPLICE OPEN 2023 / International Chess Tournament 7 Minuten
2DAFO CUP 2022 2 Std. 52 Min.
3Otevřené Mistrovství České republiky v šachu amatérů 6. 5. - 11. 5. 2023 2 Std. 58 Min.
4O losinského kapra 2022 3 Std. 18 Min.
5Přebor Nového Lískovce mládeže 3 Std. 41 Min.
6O šachového krále BBéčka 2.0 - 12.12.2022 4 Std. 34 Min.
7Přebor Kobylisy 2022 A 4 Std. 51 Min.
8Přebor Kobylisy 2022 B 4 Std. 52 Min.
9Přebor ZŠ Jílovská v šachu 6 Std. 40 Min.
10Přebor Prahy družstev mládeže 2022-2023 Finále B (KS PŠS) 6 Std. 52 Min.
11Otevřený oddílový přebor k 70. výročí vzniku šachového oddíluTJ Spartak Přerov 6 Std. 59 Min.
12Přebor škol okresu Kroměříž 2022/2023 - 1. stupeň 7 Std. 44 Min.
13Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2022-23 kategorie střední školy 8 Std. 20 Min.
14Adventní turnaj 2022 - starší 8 Std. 36 Min.
15Adventní turnaj 2022 - mladší 8 Std. 39 Min.
16XXV. turnaj O vánočního kapra B 9 Std. 18 Min.
17TALENT CUP 2022 - turnaj B 9 Std. 37 Min.
18Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2022-23 kategorie 6.-9. třída 9 Std. 50 Min.
1939. ročník Memoriálu Stanislava Vojty Chotýšany 26.12.2022 10 Std. 10 Min.
20Přebor škol okresu Opava kategorie C - střední školy 11 Std. 17 Min.
21O pohár starosty města Čelákovice starší 11 Std. 25 Min.
22Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2022-23 kategorie 1.-5. třída 11 Std. 40 Min.
23Oddílový přebor A64 Grygov 2022 12 Std. 3 Min.
24Přebor škol okresu Znojmo 2022 - kategorie B druhý stupeň ZŠ 12 Std. 4 Min.
25Přebor škol okresu Znojmo 2022 - kategori A první stupeň ZŠ 12 Std. 45 Min.
26O Pohár starosty města Čelákovice mladší 12 Std. 59 Min.
27Vánoční Fischerky DDM Varnsdorf Chess960 13 Std. 2 Min.
28Okresní přebor družstev okresu Opava 2022 - 2023 13 Std. 27 Min.
29Okresní přebor škol v šachu 2022, 6.-9.třída, Frýdek-Místek 15 Std. 19 Min.
30Podzimní otevřený přebor šachového oddílu SK OAZA Praha 2022 16 Std. 27 Min.
31Vánoční turnaj ŠK Olympia, 6. ročník 16 Std. 36 Min.
32Přebor Šachového klubu Bohnice 2022 - FIDE open 23 Std. 40 Min.
33Unijazz Open - 4. turnaj 16. série (146) 1 Tage 1 Std.
34Klubová středa 2022-2023 1 Tage 1 Std.
35MČR žen v bleskovém šachu 2022 - Bulinský & Vávra Open 1 Tage 1 Std.
36Přebor škol okresu Teplice 2022/2023 - 1.stupeň 1 Tage 1 Std.
37Otevřené MČR v bleskovém šachu 2022 - Hlavní město Praha Open 1 Tage 1 Std.
38Přebor škol okresu Teplice 2022/2023 - 2.stupeň 1 Tage 1 Std.
39Oddílový přebor dospělí ŠO Sokol Bakov nad Jizerou 1 Tage 1 Std.
40Přebor škol okresu Teplice 2022/2023 - střední školy 1 Tage 2 Std.
41Regionální soutěž RS-D 2022-2023 1 Tage 2 Std.
42Oddílový přebor Kralupy 2022 1 Tage 2 Std.
43I.Divize JČ Kraj 1 Tage 2 Std.
44Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2022-23 1 Tage 2 Std.
45Okresní přebor Vyškov 2022/2023 1 Tage 3 Std.
46Přebor kroužku v Rychnově n. K. 1 Tage 6 Std.
47Přebor škol okresu Kroměříž 2022/2023 - 2. stupeň 1 Tage 6 Std.
48Přebor škol okresu Kroměříž 2022/2023 - střední školy 1 Tage 6 Std.
49Okresní přebor středních škol v šachu 2022, Frýdek-Místek 1 Tage 10 Std.
50Zlínský krajský přebor 2022/2023 1 Tage 10 Std.