Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Armenien (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnierbezeichnungLast update
13-րդ կարգի որակավորման մրցաշար քաղաք Արտաշատ 37 Minuten
2Արագ շախմատի մրցաշար ՄՀՏ 1 Std. 14 Min.
33rd Stepan Avagyan Memorial - RR 15 Std. 56 Min.
42-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կապան 16 Std. 44 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ Քաջարանի մասնաճյուղ 17 Std. 11 Min.
64-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 18 Std. 11 Min.
73-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։ Տավուշի մարզ / Դիլիջան 18 Std. 48 Min.
8Որակավորման մրցաշար - Կապան (ՀՇԱ) 19 Std. 32 Min.
94-րդ կարգ Աջափնյակ 21.06.2022թ. Ա. խումբ 19 Std. 35 Min.
10Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի II կարգայիններ 19 Std. 41 Min.
113 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 19 Std. 59 Min.
12T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 20 Std. 7 Min.
13T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 20 Std. 14 Min.
14Ամառային որակավորման մրցաշար 2022թ. 20 Std. 15 Min.
15Արմավիր քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 21 Std. 4 Min.
162-րդ կարգ Աջափնյակ 20.06.2022թ. 21 Std. 44 Min.
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 12։30 Էրեբունի/ 22 Std. 28 Min.
18ԴԱՎԹԱՇԵՆ. 3-րդ կարգի մրցաշար. (15/06 - 24/06/2022թ.) 23 Std. 27 Min.
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 23 Std. 33 Min.
204-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ 1-ին խումբ 11։00 Էրեբունի/ 23 Std. 50 Min.
21Գավառի 4-րդ կարգի մրցումներ 1.06-8.06.2022թ 1 Tage 16 Std.
22Վանաձորի շախմատի դպրոցի առաջնություն 1 Tage 22 Std.
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար առանց տարիքային սահմանափակման քաղաք Արտաշատ 1 Tage 22 Std.
24Վայոց Ձոր մարզի մանկապատանեկան առաջնություն 1 Tage 22 Std.
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 8 տարեկաններ Ք․Արտաշատ 2 Tage
26Գ.Կարապետյանի հուշամրցաշար, երկրորդ կարգի համար 2 Tage 18 Std.
272-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ/Աչաջուր 2 Tage 21 Std.
28Որակավորման մրցաշար / ք. Գյումրի IV կարգայիններ 2013թ. և փոքր 2 Tage 22 Std.
29Որակավորման մրցաշար/ք. Գյումրի IV կարգայիններ 2012թ. և մեծ 2 Tage 22 Std.
30Գուրգեն Կարապետյանի հուշամրցաշար, երրորդ կարգի համար 3 Tage 17 Std.
313-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (12։00)-Նոր Նորք 3 Tage 20 Std.
324th rank KAISSA 3 Tage 20 Std.
33Գուրգեն Կարապետյանի 2-րդ հուշամրցաշար 4-րդ կարգի համար, 11:00 6 Tage 18 Std.
34Open Blitz Tournament dedicated to T.Petrosian's 93rd birthday 6 Tage 19 Std.
35A.Yeghiazaryan 2nd Memorial - Blitz 6 Tage 21 Std.
36Զեյթուն ՇՄՄ-ի կիսաեզրափակիչ մրցաշար 6 Tage 22 Std.
373-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ/ Աչաջուր 7 Tage 14 Std.
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Բ խումբ, ք. Հրազդան 7 Tage 19 Std.
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Ա խումբ, ք. Հրազդան 7 Tage 23 Std.
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 12տ.- Կենտրոն 8 Tage 19 Std.
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արաբկիր 8 Tage 19 Std.
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Գորիս 8 Tage 19 Std.
43Արմավիր քաղաքի ակադեմիայի մասնաճյուղի առաջնություն 9 Tage 16 Std.
443-րդ կարգ Աջափնյակ 06.-15.06.2022թ 9 Tage 17 Std.
4513th Annual K. Asrian Memorial 9 Tage 18 Std.
46Ավանի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 9 Tage 20 Std.
47ՄԵՆՔ ՔԵԶ ՀԵՏ ԵՆՔ - ՍՈՑԻԱԼԱԿԱՆ ԾՐԱԳԻՐ 10 Tage 22 Std.
48Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 11 Tage 18 Std.
49ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի II Փուլ 12 Tage 21 Std.
50Վարդենիկ,2022թ․ամառ,ԵՐՐՈՐԴ կարգի մրցաշար 13 Tage