Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Armenien (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1GYUMRI WINTER 2022 International RatingTournament 8 Std. 15 Min.
277th Armenian Women's Ch. The Highest League 9 Std. 2 Min.
382nd Armenian Ch. The Highest League 9 Std. 25 Min.
4Լոռու մարզի կիսաեզրափակիչ առաջնություն 11 Std. 39 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 11 Std. 57 Min.
6A.Margaryan 12th Memorial - RR/IM 13 Std. 33 Min.
7A.Margaryan 12th Memorial - RR/GM 13 Std. 52 Min.
8Կայծակնային մրցաշար 1 Tage 13 Std.
9A.Margaryan 12th Memorial- A1 U18 1 Tage 13 Std.
10A.Margaryan 12th Memorial- A2 U14 1 Tage 13 Std.
11A.Margaryan 12th Memorial- A3 U12 1 Tage 13 Std.
12A.Margaryan 12th Memorial- G-U12 1 Tage 14 Std.
13A.Margaryan 12th Memorial- A4 U10 1 Tage 15 Std.
14A.Margaryan 12th Memorial- A5 U08 1 Tage 15 Std.
15Բլից մրցաշար 1 Tage 18 Std.
16Բլից մրցաշար 1 Tage 18 Std.
17A.Margaryan 12th Memorial - Blitz 8 Tage 15 Std.
18Եղեգնաձորի 4-րդ որակավորման մրցաշար 10 Tage 15 Std.
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Վարդենիս/ 11 Tage 9 Std.
20Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Մարալիկ համայնքի որակավորման մրցաշար 18 Tage 5 Std.
21Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Ազատան համայնքի որակավորման մրցաշար 18 Tage 6 Std.
22Ամանորյա Մրցաշար Շ Տ 19 Tage 14 Std.
233-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Չարենցավան 20 Tage 10 Std.
24Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2010-2011թթ. 20 Tage 12 Std.
25Ամանորյան Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2012, 2013թթ. 20 Tage 13 Std.
26Ամանորյա Փառատոն/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2014, 2015, 2016թթ 20 Tage 13 Std.
27Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Արագ շախմատ 20 Tage 15 Std.
28Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Աղջիկներ 20 Tage 15 Std.
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Նոր Հաճն 20 Tage 16 Std.
30Գորիսի մարզադպրոց.ստուգարքային մրցաշար.4-րդ խումբ 21 Tage 10 Std.
31Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 21 Tage 12 Std.
32Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ա 22 Tage 11 Std.
33ՆՀՏ - 3- րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Բ խումբ 22 Tage 12 Std.
34Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Բ 22 Tage 15 Std.
35Հայաստանի արագ շախ.առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 23 Tage 12 Std.
36Ավանի Բաց մրցաշար 23 Tage 15 Std.
374-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Բ.խումբ 23 Tage 16 Std.
38ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Ա խումբ 23 Tage 16 Std.
394-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Ա խումբ 23 Tage 18 Std.
40Chess Academy Cup 2021 - VI Stage 24 Tage 12 Std.
41T. Petrosyan Chess House Ch. Final 25 Tage 9 Std.
424-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 16։00-Նոր Նորք 25 Tage 11 Std.
434-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(մինչև 8տ․) 14։30-Նոր Նորք 25 Tage 11 Std.
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 15։00 25 Tage 11 Std.
454-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 16։30 25 Tage 11 Std.
46Լոռու մարզի 1/4 առաջնություն 25 Tage 11 Std.
472-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 25 Tage 12 Std.
48 Գավառի 3-րդ կարգի մրցումներ 15.12.2021թ-21.12.2021թ 26 Tage 8 Std.
49Winter 2021 - International Rating Tournament 26 Tage 9 Std.
50Մարզադպրոցի առաջնություն եզրափակիչ - Նուբարաշեն ՇՄՄ 26 Tage 9 Std.